Praca

Państwa przyszłość w Carl Stahl

Carl Stahl opiera się na swojej zmotywowanej kadrze. Nasi pracownicy rozwijają się, produkują, sprzedają, dyskutują, rozmawiają - robią wszystko by zadowolić swoich klientów. Carl Stahl oczekuje lojalności, zaangażowania i gotowości do nauki, gdyż nauka przez całe życie pomaga zachować młodość samemu przedsiębiorstwu.

Aktualne oferty pracy

Inżynier Konstruktor

Miejsce pracy: Cychry (woj. Zachodniopomorskie)

Zadania:

  • Opracowanie propozycji ofertowej konstrukcji urządzeń technicznych.
  • Prowadzenie uzgodnień technicznych proponowanych konstrukcji.
  • Opracowanie wycen projektów i wykonania proponowanych konstrukcji.
  • Opracowanie dokumentacji wykonawczej w środowisku CAD ( SOLID EDGE).
  • Optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych.
  • Nadzór nad realizacją projektów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie mechanicznym.
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora.
  • Biegła znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość procesów technologicznych obróbki metali.
  • Znajomość programów do projektowania – SolidEdge, AutoCAD.
  • Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office.
  • Umiejętność kompleksowego podejścia do wykonywanych zadań (od fazy projektu do realizacji).
  • Umiejętność pracy indywidualnej i grupowej.
  • Doświadczenie w pracy w zespole technicznym.
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
  • Inicjatywa oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację i pracę na dokumentacji obcojęzycznej.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.
  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Oferty przesyłać na adres: biuro@carlstahl.pl

z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Rysownik CAD – Absolwent uczelni technicznej lub uczestnik ostatnich lat studiów

Zadania:

  • Opracowanie dokumentacji wykonawczej w środowisku CAD (SOLID EDGE).
  • Współpraca z konstruktorem prowadzącym.

  • Wykształcenie techniczne w zakresie mechanicznym – możliwość odbycia praktyki.
  • Wskazana znajomość programów do projektowania – SolidEdge, AutoCAD.
  • Współpraca w pracy w zespole technicznym.