Kontakt

Carl Stahl Tech Service Sp. z o.o.
ul. Spokojna 3
74-404 Cychry

tel.: +48 95 7288885
fax.: +48 95 7288886
e-mail: biuro@carlstahl.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Anna Szczepaniak
+48 95 728 88 85 
anna.szczepaniak@carlstahl.pl

  Robert Wrótniak
Architektura
+48 95 728 88 91
robert.wrotniak@carlstahl.pl
     

Krzysztof Łukin
+48 95 760 77 25 
krzysztof.lukin@carlstahl.pl

  Katarzyna Gołębiowska
+48 95 728 88 92
katarzyna.golebiowska@carlstahl.pl


REGIONALNI PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Paweł Krzan
Rejon Wielkopolski i Dolnego Śląska 
+48 697 790 120 
pawel.krzan@carlstahl.pl
  Mateusz Dudek
Rejon Górnego Śląska i Małopolski
+48 669 150 130 
mateusz.dudek@carlstahl.pl
     
Mariusz Fijas
Rejon Pomorskiego i Kujawsko-pomorskiego
+48 609 060 124
mariusz.fijas@carlstahl.pl
  Jacek Duk
Rejon Mazowieckiego i Wschód Polski 
+48 665 610 470 
jacek.duk@carlstahl.pl
     
Paweł Kusiak
Rejon Lubuskiego i zachodniopomorskiego 
+48 881 933 792 
pawel.kusiak@carlstahl.pl
   


DZIAŁ MARKETINGU

Edyta Tomala
+48 95 728 88 93
edyta.tomala@carlstahl.pl
 

Monika Wawrzyniak
+48 95 728 33 93
monika.wawrzyniak@carlstahl.pl

     
     


DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Kamila Nowak
+48 95 728 33 16
kamila.nowak@carlstahl.pl
   


DZIAŁ TECHNOLOGICZNY

Andrzej Kulczyński
+48 95 728 33 94 
technologia@carlstahl.pl
 

Jan Filipowicz
+48 665 610 580
+48 95 728 33 15
jan.filipowicz@carlstahl.pl

     

Michał Pawłowski
+48 95 728 88 87
michal.pawlowski@carlstahl.pl

  Piotr Jakubów
+48 95 728 88 94
piotr.jakubów@carlstahl.pl
     

 

DZIAŁ DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ


Patryk Tołoczko
+48 501 956 766
patryk.toloczko@carlstahl.pl
   


PRODUKCJA

Przemysław Myszczyszyn
+48 95 728 33 92 
przemyslaw.myszczyszyn@carlstahl.pl