Cięgna Bowdena

Cięgna Bowdena

technocablesbowdencables_fbd.jpg

Cięgna Bowdena od Carl Stahl TechnoCables mają liczne zastosowania przemysłowe. Stosuje się je miedzy innymi jako cięgna gazowe i operacyjne lub elementy przenoszące siłę, wszędzie tam gdzie trzeba wywrzeć siłę w odpowiednim miejscu.

Standardowe ciegna Bowdena

Cięgna Bowdena są zawsze wykonywane na zamówienie, ponieważ poprzez taką różnorodność średnic długości i łączeń lin możliwa jest ogromna liczba wariantów. W ramach bezpośredniej rozmowy z klientem opracowujemy odpowiednio dopasowane rozwiązania i w ten sposób możemy dostarczyć produkt do każdego rodzaju zastosowań.

W naszym standardowym programie produktowym znajdą Państwo spirale z drutu okrągłego, płaskiego, jak i spirale z drutu płaskiego z rurką okładzinową w najróżniejszych wymiarach.

Cięgna Bowdena Nokon

Cięgna Bowdena Nokon posiadają odporną na nacisk powłokę z aluminium i posiadają tym samym wyższy stopień funkcjonalności niż klasyczne cięgna Bowdena. Pojedyncze elementy bazowe są nawleczone na prowadnik teflonowy, który pełni funkcję zarówno rurki okładzinowej liny ciągnącej, jak i nośnika elementów bazowych. Elementy bazowe ułożone w rzędzie jedne nad drugimi tworzą bardzo giętkie, a zarazem odporne na naciski cięgno Bowdena. System nadaje się dla lin Ø 1,2–1,5mm.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry